Wolność informacyjna

Z Dyplom.edu.pl
Wersja z dnia 05:25, 4 paź 2021 autorstwa Molpyd (dyskusja | edycje) (→‎Informacje i publicystyka)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dla Dzieci

Materiały naukowe i techniczne

Artykuły i literatura

Library Genesis jest wyszukiwarką artykułów i książek na różne tematy, która daje otwarty dostęp do treści, za które gdzie indziej trzeba płacić lub do których nie ma dostępu.

Programy nauczania i materiały dydaktyczne

Otwarte projekty techniczne

Zdecentralizowana energetyka

Tutaj dowiesz się:
   jak obsługiwać starsze rodzaje kotłów i pieców, aby były jak najmniej uciążliwe dla ciebie i otoczenia
   jak wygląda spalanie węgla i drewna w nowoczesnych kotłach i piecach – wciąż większość ludzi nie widziała czegoś takiego na oczy.
Zastosowanie tej wiedzy jednocześnie pomaga poradzić sobie z niedogrzaniem domu oraz przyczynia się do poprawy jakości powietrza.
Jest to przedsięwzięcie non-profit. W odróżnieniu od innych portali o ogrzewaniu nie uświadczysz tu reklam jawnych ani ukrytych. Portal utrzymuje się z prywatnych pieniędzy i czasu autora.

Sztuka

Informacje i publicystyka

Celem “Wolnych Mediów” jest pokazywanie różnych poglądów, idei i opinii. Pełnej prawdy o świecie nie zna nikt, ale znając wszystkie poglądy różnych środowisk można tę prawdę odkrywać analizując je i porównując. Wymagany jest jednak do tego otwarty umysł.
W żadnym wypadku opublikowane treści nie mają za zadanie nakłaniać kogokolwiek do rezygnacji ze szczepienia. Zamieszczone tu komunikaty, informacje i źródła naukowe mają wspomóc czytelnika w zdobyciu szerszego rozeznania i dogłębnego ugruntowania wiedzy jaka nierzadko jest upraszczana i zbyt koloryzowana

Serwisy e-mail niewymagające podawania numeru telefonu

Protokoły informatyczne odporne na cenzurę