Mechanika

Z Dyplom.edu.pl
Wersja z dnia 07:43, 9 sty 2021 autorstwa Molpyd (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "=Rozproszone źródła surowców i energii= Rozproszone źródła surowców i energii występują wszędzie gdzie istnieją osiedla ludzkie. Są sposobem na swobodne ży...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozproszone źródła surowców i energii

Rozproszone źródła surowców i energii występują wszędzie gdzie istnieją osiedla ludzkie. Są sposobem na swobodne życie i rozwój gospodarczy w świecie coraz bardziej zdominowanym przez międzynarodowe korporacje, zautomatyzowane fabryki i sztuczną inteligencje.

Odpady ze żwirowni

Wiesz, że woda odpadowa ze żwirowni zawiera do kilku procent cennych minerałów? Wiesz, że technologie ich odzysku są dostępne? Wiesz, że to zagadnienie zostało dokładnie przebadane? (A. Łuszczykiewicz; Poznawcze i technologiczne aspekty występowania minerałów ciężkich w surowcach okruchowych; Wrocław 2002)

To wiedz, że to zagadnienie wymaga szerokiej wiedzy i pomysłowości technicznej, przedsiębiorczości, schylenia karku, ubrudzenia się oraz pieniędzy, za które mógłbyś kupić najnowszy luksusowy samochód? Jeżeli nadal chciałbyś się tym zajmować, skontaktuj się z nami.

Piroliza tworzyw sztucznych i naturalnych

Cenisz wynalazek jakim jest prąd elektryczny? Uważasz, że poruszanie się samochodem ułatwia życie? Jak wyglądałoby Twoje życie bez prądu i produktów ropopochodnych? Wiesz, że ten kto kontroluje produkcje prądu i ropy, kontroluje Twoje życie? Wiesz, że technologię przerobu ropy naftowej wymyślił Ignacy Łukasiewicz w 1853 roku? Wiesz, że w wyniku pirolizy tworzyw sztucznych otrzymasz olej, węgiel i gaz, którym można napędzać agregat prądotwórczy? Wiesz, że olejem napędowym możesz zapłacić rolnikowi za jedzenie?

To wiedz, że jest to brudne i śmierdzące siarkowodorem przedsięwzięcie, które wymaga nakładów pieniężnych. Jeżeli nadal chciałbyś się tym zajmować, skontaktuj się z nami.